Prodej střelných zbraní

Dlouhodobě spolupracuji s prověřenými dodavateli střelných zbraní. U mě nakoupíte střelné zbraně těchto zbrojovek: Glock, Česká zbrojovka Uherský Brod, Sig Sauer, Smith & Wesson, Mossberg, Remington, Walther, Ruger, Brügger & Thomet a Aimpoint. Od těchto výrobců a dodavatelů zajišťuji plný servis zbraní.
Image

Úpravy, konfigurace a čištění zbraní

Jsem schopen vám provést úpravy na zbraních, které zahrnují:

  • Výměna komponentů od renomovaných výrobců (Magpul, Glock, CZUB, Ruger, Aimpoint, Leupold).
  • Seřízení a nastřelení kolimátorů a puškohledů. Díky spolupráci se Shorty Tactical máte možnost přímo na střelnici vyzkoušet kolimátory od firem Sight Mark a Aimpoint a puškohledu Leupold.
  • Kompletní péče o vaši zbraň a zásobníky (wellness pro vaše zbraně).

Prodej střeliva

K dispozici je běžně používané střelivo od výrobce Sellier & Bellot. Standardně mám na skladě následující ráže .22 Lr, 7,65 mm Br, 9mm Luger, .45 ACP, 7,62x39, .223 Remington, .44 Magnum, .357 Magnum, .38 Special, .308 Winchester. Ostatní ráže lze objednat.

Prodej vybavení pro střelbu a střelecký sport

Mám bohaté zkušenosti, a proto dokážu doporučit, které vybavení se k daným zbraním hodí. Sestavím vám kompletní set podle vašeho přání a možností. Tyto sety jsou již vyzkoušené a prověřené denním užíváním, tudíž nemusíte nad ničím přemýšlet.

Střelecká škola

Působím jako instruktor ve střelecké škole Shorty Tactical, kde můžete střelbu ze zbraní, které nabízím, předem vyzkoušet.
Image

Ohňostroje

Pro jednotlivé typy oslav (narozeniny, výročí, svatby) a významné dny v roce např. Silvestr či Nový rok. Každý ohňostroj je tvořen na míru zákazníkovi či instituci po předchozí domluvě. Mnou navrhované ohňostroje obsahují různé efekty a barvy. Připravím pro vás zahradní ohňostroj, ohňostroj na fotbalovém hřišti, na náměstí vaší obce. Délku trvání ohňostroje a počet efektů si domluvíme předem.